Rádio Regina otvorilo svoje brány dokorán pre všetkých priaznivcov a poslucháčov. Okrem množstva sprievodných podujatí, ktoré pripravili, mohli sme ich nielen počuť, ale aj vidieť pri práci. Veľkým zážitkom bolo zúčastniť sa priamo na živom vysielaní rádia Regina.
        Rádio Regina pozvalo všetkých priaznivcov a poslucháčov varenia a pečenia na tretí ročník súťaže Koláč Rádia Regina 2014 s podtitulom "pravý orechový." V kategórii Junior našu školu reprezentovala žiačka 2.C triedy, Natália Kupčíková, ktorú odborne pripravovala Mgr. Anna Počová.
        Najlepší študentský koláč upiekla Natália Kupčíková, žiačka 2.C, za ktorý sme získali 1. miesto. Mal aj chutné meno: Orechovo-karamelová delikatesa. Priebeh a vyhodnotenie súťaže boli sprostredkované v živom vysielaní Rádia Regina, takže si to mohli vypočuť všetci poslucháči v pohodlí svojho domova. Odborná porota v zložení: Mária Tóthová, poslucháčka rádia Regina, Ivana Jachymová, literárna redaktorka RTVS Košice a František Krankota, Prešovský klub Slovenského zväzu kuchárov a cukrárov, vyhodnotili náš zákusok ako najlepší. Stal sa tak Koláčom Rádia Regina Košice 2014!

Mgr. Anna Počová