Aj tento rok sme v našej škole oslávili mikulášsky deň ako sa patrí. Tento deň je pre nás výnimočný a osobitý, má svoje čaro a atmosféru.
        Poobliekali sme sa do kostýmov, namaľovali a nastylovali, naplnili vrece sladkosťami a poďme do tried medzi našich spolužiakov. Samozrejme, nezabudli sme ani na našich učiteľov, ktorým vďačíme za veľa.
        Náladu nám spríjemnila aj vianočná výzdoba so stromčekom. Cez veľkú prestávku sa pre všetkých študentov podával tradičný mikulášsky čaj, kde pomáhali študentky I.D. Atmosféru a pocity blízkosti Vianoc nám umocňovali vianočné melódie z nášho školského rozhlasu.
        Mikulášsky deň sme spríjemnili aj v našom meste, okoloidúcim sme zavinšovali, deti obdarili sladkosťami a vybrali sa do nášho strediska praktickej prípravy kaderníčok a kozmetičiek, kde sa práve v tento deň niektoré odborné služby poskytovali zdarma.
        Zrazu sme mali k sebe blízko a všetci sme boli na seba milší. Vianoce už klopú na dvere.
        Ďakujeme, že sa tento zvyk osláv svätého Mikuláša na našej škole udomácnil a je čoraz obľúbenejší.
        Veľké poďakovanie za prípravu a organizovanie tejto akcie patrí hlavne pani učiteľke Ing. Henriete Krakovskej a taktiež aj pani učiteľke Ing. Darine Németovej.
        Prajeme Vám krásne Vianoce a veľa šťastia v novom roku 2014.

Študentky II. V