Na výstave Svadobné dni a Beauté v Nitre, 20. januára 2017, súťažili naše žiačky z odboru kaderník a kozmetik v oblasti náročnej účesovej tvorby a líčenia na tému - "Prírodná nevesta“, keďže trendy svadobného dizajnu na rok 2017 budú zamerané na prírodnú krásu. Svoje kadernícke a vizážistické umenie predviedol tím súťažiacich – študentka Kristína Kušnírová z II.BNV a Hyacinta Urbanová z II.KM pod vedením majsteriek odborného výcviku Bc. Soni Janičovej a Bc. Eriky Križalkovičovej. Kľúčovým slovom celej súťaže bola prirodzenosť a jednoduchosť čerpaná v prvkoch prírody.
        Porota pozostávajúca z odborníkov ohodnotila predpísané kvalitatívne parametre spolu s umeleckým dojmom na veľmi pekné 3. miesto.
        Počas týchto svadobných dní na tejto výstave prebiehali aj iné súťaže, kde si sily zmerali aj talentovaní floristi, ktorých úlohou bolo vytvoriť najkrajšiu svadobnú kyticu a aj cukrári sa prezentovali svojou kreativitou o najkrajšiu svadobnú tortu. Atmosféra na tejto výstave bola príjemná a uskutočnená súťaž, na ktorej sme sa zúčastnili, bola ideálnou príležitosťou porovnať a overiť si svoje zručnosti, rozšíriť vedomosti, stretnúť sa s odborníkmi a zviditeľniť sa.
        Súťažiacim srdečne blahoželáme a ostatným prajeme zažiť pocit stáť na stupni víťazov.

Anna Tarasová, II. KM