Študentky odboru kozmetik a vlasová a pleťová kozmetika absolvovali 4.12.2013 profi-odbornú prednášku s pani Janou Janíkovou, kozmetičkou európskeho formátu, držiteľkou mnohých zahraničných ocenení, certifikátov a prednášajúcou na mnohých zahraničných konferenciách.
        Celý program tohto školenia sa niesol na vysokej úrovni, ktorú dopĺňala priateľská a ľudská atmosféra vyžarujúca z kozmetičky s dlhoročnou praxou.Na úvod školenia priblížila študentkám mnohé aspekty tohto očarujúceho povolania s dôrazom na psychologické požiadavky a prístup k zákazníčke.Školenie pokračovalo prezentáciou top trendov a technológií v ošetrovaní pleti a tela, a samozrejme, prístrojových noviniek.
        Predstavila aj firmu Heitland Cosmetic, nemeckú firmu, ktorá je významnou medzinárodnou kozmetickou spoločnosťou so zastúpením v mnohých krajinách sveta a má okrem iných aj celosvetové prvenstvá vo svojom výskume a vývoji.
        Jej návšteva na našej škole bola veľkou výzvou, odbornou, no hlavne motivačnou ako byť výbornou kozmetičkou.
        Stretnutie s pani Janíkovou ubehlo veľmi rýchlo a už teraz sa tešíme na jej školenie s praktickými a hlavne inšpiratívnymi kozmetickými novinkami.

Ing. Henrieta Krakovská